Jo Van Overberghe
advocaat
advocaat@jovanoverberghe.be

Mr. Jo Van Overberghe heeft reeds vele jaren ervaring als advocaat en legt zich als zaakvoerder toe   op verschillende takken van het recht .

Hij studeerde in 1988 af aan de Universiteit van Gent als  licentiaat in de Rechten en richtte in 1992
het kantoor op.

Hij is tevens gewezen federaal volksvertegenwoordiger en gewezen lid van ondermeer de commissie justitie.

Isabelle Albers
advocaat
isabelle@jovanoverberghe.be

Mr. Isabelle Albers legt zich als mede-zaakvoerster van het kantoor voornamelijk toe op het algemeen burgerlijk recht.

Zij studeerde in 1992 af aan de Universiteit van Gent als licentiaat in de Rechten.

Peggy Lippens
advocaat
peggy.lippens@jovanoverberghe.be

Mr. Peggy Lippens specialiseert zich voornamelijk in materies zoals overheidsopdrachten, huur, mede-eigendom en aannemingsrecht.

Zij studeerde in 1996 met onderscheiding af aan de Universiteit Gent als licentiaat in de Rechten en vervoegde het kantoor in 2010.

 

Vincent Dekimpe
advocaat
vincent@jovanoverberghe.be

Mr. Vincent Dekimpe legt zich voornamelijk toe op het verbintenissenrecht, het ruime ondernemingsrecht en verkeersrecht.

Hij studeerde in 2012 met onderscheiding af aan de Universiteit Gent als master in de Rechten. Daarvoor behaalde hij het diploma bedrijfsmanagement aan de Hogeschool Gent. Hij vervoegde het kantoor in 2016.

 

Sofie Maebe
advocaat

sofie@jovanoverberghe.be 

Mr. Sofie Maebe legt zich toe op het algemeen burgerlijk recht zoals personen- en familierecht en het huurrecht.

Zij studeerde in 2017 af met onderscheiding aan de Universiteit Gent als master in de Rechten en vervoegde het kantoor in  datzelfde jaar.

 

Nadine Gevaert
bediende

nadine@jovanoverberghe.be

Vicky Destoop
bediende
vicky@jovanoverberghe.be

Birger Bultinck
bediende

birger@jovanoverberghe.be

BEL ONS


+32 9 380 16 72

Kapellestraat 2 bus 1

 

9800 Deinze